O mnie

Kilka słów...

Kwiaty i Rabaty
Mam na imię Agnieszka i jestem pasjonatką otaczającej zielonej przestrzeni, która samodzielnie się ukształtowała. W swoim wolnym czasie, lubię przebywać z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, szukając inspiracji. To skłoniło mnie do zmian moich dotychczasowych zajęć zawodowych na poczet twórczego procesu projektowania ogrodów przydomowych. 

Chcąc przenieść naturę, do naszego ogrodu, gdzie czujemy się swobodnie i przyjemnie, postanowiłam zgłębić wiedzę na temat roślin, warunków w jakich będą pięknie się prezentowały oraz spersonalizować ogród, kierując się Twoimi upodobaniami i potrzebami.
Image
Image
Image
Image
Chcąc przenieść naturę, gdzie czujemy się swobodnie i przyjemnie, do naszego ogrodu, postanowiłam zgłębić wiedzę na temat roślin, warunków w jakim będą pięknie się prezentowały oraz spersonalizować ogród, kierując się Twoimi upodobaniami i potrzebami. 

Jeśli chcesz się wyróżnić od ogrodu swoich sąsiadów, potrzebujesz pomocy przy aranżacji Twojej zielonej przestrzeni, nudzą Ciebie szpalery tuj i morze trawnika, umów się na pierwszą wizytę.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Podoba Ci się to co widzisz?
Od planowania nowej granicy po całkowitą przebudowę ogrodu. Jeśli mieszkasz w okolicach Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Solca Kujawskiego chciałabym się spotkać się i szczegółowo omówić Twój projekt - zarezerwuj bezpłatną konsultację ogrodową bez zobowiązań już dziś. Jestem dość zajęta, szczególnie na wiosnę, więc planuj z wyprzedzeniem, jeśli to możliwe!

Zadzwoń do mnie

+48 691 076 658
Kliknij
Zadzwoń

Napisz wiadomość

Skorzystaj
z wygodnego
formularza
Napisz
Image